
Корзина для игрушек "Sofia the First" Принцесса София, 43*43*60 см, (D-3501)
340 ₴
- В наличии
- Код: D-3501
+380 (99) 749-37-29
менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корзина для игрушек "Sofia the First" Принцесса София, 43*43*60 см, (D-3501)
Кошик для іграшок з персонажем популярного мультфільму Disney принцеса Софія, неодмінно сподобається Вашій дитині і стане не замінимим помічником як в будинку, так і на дачі, в саду. У кожної дитини дуже багато різноманітних іграшок з допомогою корзини вони будуть акуратно зберігатися. Кошик виконана з вологостійкого нейлону. Легко складається і розкладається. Кришка кріпиться на липучці.
Розмір: 43х60см.
Матеріал: водостійкий нейлон.
Упаковка: сумка.
Характеристики
| Габаритные размеры корзины | |
|---|---|
| Диаметр | 43 см |
| Глубина корзины | 60 мм |
| Ширина корзины | 43 мм |
| Высота корзины | 60 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 1 года |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Тип | Корзина |
| Пол | Для девочек |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
| Персонажи | Принцесса София |
| Користувацькi характеристики | |
| тип харастиристик | Корзина для игрушек "Sofia the First" Принцесса София, 43*43*60 см, (D-3501) |
Информация для заказа
- Цена: 340 ₴





