
Машина-трансформер Бамблби подсветка, звуки, в коробке (5090 B)
245 ₴
- В наличии
- Код: 5090 B
+380 (99) 749-37-29
менеджер по продажамвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машина-трансформер Бамблби подсветка, звуки, в коробке (5090 B)
Яскрава жовта машинка-трансформер стане неймовірно цікавою іграшкою для Вашої дитини.
Машинка - це ні що інше, як справжній робот, який розкладається самостійно з капота машинки при активації іграшки.
Ефекти моделі:
- Трансформується;
- підсвічування;
- звукові ефекти;
- Довільні рухи.
Машинка-трансформер працює від 3 батарейок 1.5V типу АА - входять в комплект.
Розміри / габарити
- Довжина (см): 17 см
- Ширина (см): 5 см
- Висота (см): 5 см
Розмір упаковки: 18 см × 5.5 см × 8 см
Упаковка: Коробка
Вік: від 3 років
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Легковой автомобиль |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Желтый |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты, Визуальные эффекты |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 55 мм |
| Вес | 200 г |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| тип характеристик | машинка трансформер, бамблбі, іграшка трансформер, робот трансформер, жовта машинка, іграшкова машина, бамблбі з фільму, трансформер з підсвічуванням, машинка з музикою, машинка з ефектами, робот із батарейками, дитяча іграшка, машинка в коробці, робот ба |
Информация для заказа
- Цена: 245 ₴






