
Праска Іграшкова Bosch Mini Побутова техніка
620 ₴
- В наличии
- Код: 6254
Праска Іграшкова Bosch Mini Побутова техніка
Праска Бош - кращий подарунок для маленкої господарки - точна копія праски Bosch з вбудованим пульверизатором, який можна наповнювати водою. Цікава та абсолютно безпечна іграшка: без нагріву. Для маленької помічниці користуватися технікою буде цікаво і легко, адже завдяки функціям заповнення та розпилення водою можна точно відтворити прасування справжньою праскою!
Іграшкова праска Bosch оснащена функцією заповнення водою та розпилення води, без функції нагріву.
Оригінальний дизайн Bosch.
Рекомендується дітям від 3 років.
Серія іграшкової побутової техніки створена німецькою компанією Klein за ліцензією Bosch mini, класичний і елегантний стиль, який, безумовно, сподобається кожній дитині.
Рекомендується дітям від 3 років.
| вік | від 3-х років |
| матеріал | пластик |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Розміри | 255х100х200 мм |
| вага | 0.33 кг |
| Комплектація | Праска; Коробка; Без батарейок і акумуляторів. |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Klein |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Детская бытовая техника |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Красный |
| Особенности | Световые эффекты, Звуковые эффекты |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 255 мм |
| Высота | 200 мм |
| Вес | 260 г |
| Користувацькi характеристики | |
| тип харастиристик | Праска Іграшкова Bosch Mini Побутова техніка |
| Пользовательские характеристики | |
| тип характеристик | праска іграшкова, праска Bosch дитяча, Bosch mini праска, іграшкова побутова техніка, дитяча праска, праска для дівчинки, іграшки для дівчаток, дитяча техніка, безпечна праска для дітей, праска з водою, праска з розпилювачем, німецька іграшка Bosch, ліцен |
- Цена: 620 ₴





