
Водяний автомат Залізна людина з балоном на плечі з рожевим пістолетом
296 ₴
- В наявності
- Код: M 5585
+380 (99) 749-37-29
менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водяний автомат Залізна людина з балоном на плечі, M (5585)
Водяний автомат «Залізна людина» з балоном на плечі (M 5585) — яскрава літня іграшка для активних водних баталій та веселих ігор на свіжому повітрі. Балон у вигляді супергероя кріпиться на спині за допомогою зручних ремінців, як рюкзак.
Вода через шланг подається до водяного пістолета, тому дитині не потрібно постійно бігати за водою для перезарядки. Просто наповніть резервуар і насолоджуйтесь тривалими водними боями.
У комплекті:
- водяний пістолет;
- шланг;
- місткий балон-рюкзак.
Характеристики:
- Тип: водяний автомат / водний пістолет;
- Дизайн: Залізна людина;
- Розмір автомата: 29 см;
- Механізм: помпа;
- Кріплення на плечі;
- Розмір упаковки: 38 × 42 × 7 см;
- Упаковка: пакет.
Ідеально підходить для ігор на вулиці, біля басейну, на пляжі або дачі.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dan Pharm |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Золотистий |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 420 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Водна зброя |
| тип харастиристик | Водяний автомат Залізна людина з балоном на плечі, M 5585 |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип іграшки | водяний автомат, водяний пістолет, водний бластер, водна зброя, водяний автомат для дітей, водний пістолет дитячий, водяний рюкзак, водяний пістолет з балоном, водний автомат з резервуаром, водяна іграшка, літні іграшки, іграшки для вулиці, іграшка для ба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 296 ₴



