
Водний пістолет с насосом "TK Group" довжина 42 см, в пакеті (TK 224099)
285 ₴
- В наявності
- Код: TK 224099
+380 (99) 749-37-29
менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Водний пістолет с насосом "TK Group" довжина 42 см, в пакеті (TK 224099)
Водяний пістолет з насосом TK Group TK 22409 — яскрава літня іграшка для активних ігор на свіжому повітрі. Космічний бластер має сучасний дизайн, оригінальні декоративні елементи та зручну ручку для перенесення. Затвор виконує функцію накачування тиску, що забезпечує подачу води під час гри.
Іграшка чудово підходить для веселих водних баталій у дворі, на дачі, на пляжі або біля басейну. Діти можуть грати командами або влаштовувати індивідуальні змагання, вигадуючи власні правила гри.
Характеристики:
- Бренд: TK Group
- Модель: TK 22409
- Тип: водяний пістолет з насосом
- Розмір: 42 × 20 см
- Кольори: синій, червоний
- Упаковка: пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Водне зброю |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Без шолома |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 11 мм |
| Вага | 300 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 500 мм |
| Ширина упакування | 250 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип іграшки | водяний пістолет, водний пістолет, водяний бластер, водний бластер, дитячий водяний автомат, водна зброя, іграшкова зброя для води, водяний автомат для дітей, водяний пістолет з насосом, водяний пістолет 42 см, водний бластер TK Group, водяний пістолет TK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴



