
Бадмінтон "TK Sport", набір: волан + 2 шт ракетки в чохлі (C 44595)
454 ₴
- В наявності
- Код: C 44595
+380 (99) 749-37-29
менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бадмінтон "TK Sport", набір: волан + 2 шт ракетки в чохлі (C 44595)
Ракетка для бадмінтону від виробника TK Sport має легку та надміцну конструкцію, яка комфортно лягає в руку та дає змогу на повну потужність виконати будь-який удар.
Чохол для зберігання й перенесення обладнаний регульованою ручкою, а також невеликим гачком для підвішування.
Матеріали:
- основа ракетки металева;
— ручка — м'який поглинальний полімерний матеріал.
До набору входить:
- 2 металевих ракетки;
- воланчик;
- чехол.
Розміри:
- ракетка — 66х20х0.7 см;
- волан — 8х8 см;
— чохол — 68х21х2 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TK Sport |
| Країна виробник | Китай |
| Тип гри | Бадмінтон |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 200 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 200 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Сумка |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Висота упаковки | 20 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип іграшки | бадмінтон, набір для бадмінтону, ракетки для бадмінтону, ракетка бадмінтон, бадмінтон дитячий, бадмінтон для дітей, бадмінтон для дорослих, спортивний набір, набір ракеток, ракетки з воланом, волан для бадмінтону, воланчик, бадмінтон у чохлі, бадмінтон TK |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴




