
Лапи боксерські "Strateg" 2шт.(2023)
325 ₴
- В наявності
- Код: 2023
+380 (99) 749-37-29
менеджер по продажамповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лапи боксерські "Strateg" 2шт.(2023)
Боксерські лапи Strateg — практичний тренувальний інвентар для занять боксом та активного розвитку координації, швидкості реакції й точності ударів. Особливо корисні під час дитячих тренувань, коли важливо формувати правильну техніку та контроль рухів.
Лапи допомагають відпрацьовувати удари в русі, змінювати дистанцію та покращувати координацію під час тренувального процесу. Завдяки легкій вазі ними зручно користуватися як тренеру, так і спортсмену. У комплект входять дві боксерські лапи у патріотичному кольоровому оформленні.
Характеристики:
- Бренд: Strateg
- Тип: боксерські лапи
- Кількість у комплекті: 2 шт.
- Вага: 0,194 кг
- Розмір: 32 × 4,9 × 20,8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Strateg |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Лапа |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 21 см |
| Товщина | 5 см |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип іграшки | боксерські лапи дитячі, лапи боксерські, лапи для боксу, тренувальні лапи, лапи для відпрацювання ударів, лапи для тренера, боксерський інвентар, спортивний інвентар для боксу, лапи для єдиноборств, лапи для тренувань, дитячий бокс, тренування реакції, тр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴



